РЕСТОРАН ВАЛЕНТИНО В ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Про ресторан італійської кухні «Валентино» у Львові можна сказати словами Оскара Уайльда: «Смак мовчазний». Це твердження справедливе для елітного ресторану, ідеально вписався в атмосферу вузької львівської вулиці і передає шарм і грацію Італії.

Яскраве освітлення фасаду та мармурові сходи, вишукана кована огорожа, пишні квіти в горщиках, без слів запрошують або навіть спокушають увійти всередину. Тут панують витончений аристократизм і стримана розкіш. Мармурова підлога і дзеркало в бронзовій рамі, ефектні шпалери і меблева оббивка, створені за ескізами майстра орнаменту Вільяма Морріса – все це налаштовує на урочистий лад ще в холі. Якщо ви зайшли на чашечку кави, розташуйтеся за одним з маленьких столиків в затишних тихих куточках. Але пам’ятайте, що в чарівному світі люстр з муранського скла, все слова набувають іншого змісту.

Так, в симбіозі традицій, народжується неповторна атмосфера, в якій Вас чекає дійсно райська насолода. В хмарі смачних ароматів, під тиху грудня піаніста, в відблиску мерехтливих свічок, проводите найкращі миті життя з рестораном «Валентино»!

“Розкішно. Витончено. По-італійськи “- такий слоган нового ресторану італійської кухні” Валентино “. Ресторан розташований в старому будинку, в самому центрі міста, поруч з Площею Ринок. Раніше на цьому місці розташовувався улюблений львів’янами ресторан “Кактус”.