biznes-lanch-lviv

Бізнес-ланчі

Бізнес-ланч у Львові

Де пообідати у Львові в центрі?

Обід — дуже важливий прийом їжі, який не варто пропускати, оскільки від нього залежить ваша продуктивність і настрій на залишок робочого дня. Щоб задовольнити потреби працюючих містян, у закладах вже давно готують бізнес-ланчі, здатні втамувати голод та надати сил за помірну ціну. Де шукати смачні та поживні бізнес-ланчі у Львові? Ресторан “Валентино” готує різноманітні бізнес-ланчі в центрі Львова з 12:00 до 15:00 за 210 грн.

Де: вул. Нижанківского, 20.

Бюджет: ₴₴. 210 грн.

Страви з бізнес-ланчу: бізнес-ланчі (салат,  перша страва, друга страва на вибір) — 210 грн, легкі та поживні ланчі (цезар маленький та суп томатний або борщ або гарбузовий крем-суп) , на друге: штрудель зі шпинату та курки, котлети курячі, шашлик курячий, паста “Карбонара”, паста “Болоньєзе”.

Напої: узвар, вода газ/не газ.

Деталі: ресторан італійської кухні, сучасний інтер’єр у світлих тонах, ранні сніданки з 8:00 до 11:00, ланчі у будні дні з 12:00 до 15:00, паста та піца власного приготування, барне меню, сезонні пропозиції в меню, дитяче меню, тераса, take away, кулінарні майстер-класи для дітей, дегустації вина, гастро-вечори, вечірки, жива музика на вихідні.

Ресторан італійської кухні Valentino стане чудовою локацією для обіду у компанії друзів або колег, адже кожного буднього дня з 12:00 до 15:00 ви можете скуштувати смачні та поживні страви з меню бізнес-ланчів. Гість може обрати з різних комбінаційза 210 грн. У вартість кожного бізнес-ланчу включено напій на вибір.

 

 

Поділитись: