гастро-вечір

Благодійний гастро-вечір “Українська перемога”

Гастровечір у Львові збирає кошти для того, щоб випікати хліб та енергетичні батончики для військових

«Це про єдність та про небайдуже ставлення»

Ресторан «Валентино», що є членом Української Ресторанної Асоціації (УРА), з перших днів війни готував на своїй кухні смачні страви для ТРО та ЗСУ. Наразі команда ресторану запрошує Вас відвідати наш гастро-вечір 21 жовтня.

Ви скуштуємо вина, яких раніше не було в карті вин ресторану і страви, які підібрав шеф-кухар до цих вин.
На початку жовтня команда ресторану «Валентино», готелю «Швейцарський» анонсувала благодійний гастро-вечір, який вирішили присвятити перемозі . Михайло Шевелюк запропонував новий благодійний формат — гастро-вечері на постійній основі, усі кошти,  з яких будуть використані для закупівлі продуктів для випікання солодощів, хліба, енергетичних батончиків для військових. Під час перших заходів в ресторані «Валентино» було зібрано 23000 тисячі гривень. Усі кошти будуть направлені на закупівлю продуктів для соціального проєкту від ресторану «Валентино», який знаходиться в центрі Львова для переселенців.

За усі зібрані кошти ресторан придбає продуктів, щоб і надалі могти випікати та забезпечувати випічкою і хлібом потребуючих людей в нашій країні, яким трохи складніше ніж усім нам в тилу. 

Організатори переслідують декілька цілей: провести благодійну акцію, мета якої підтримка локальних українських виноробів, адже під час гастро-вечора будуть представлені виключно локальні вина.

Ресторан «Валентино» спеціалізується на стравах італійської, європейської та української кухонь, які вдосконалюються завдяки застосуванню сучасних технік та подач. Благодійний гастро-вечір від ресторану «Валентино» та готелю «Швейцарський» – це поєднання вишуканої кухні з українськими винами.

Благодійний гастро вечір від переможця Ukraine Tourism Awards 2021Головна туристична преміяУкраїни в номінації Доступний туризм. Комфортна ресторація. відбудеться 21 жовтня о 18.30 за адресою: вулиця Нижанківського, 20.

«Гастро-вечори для перемоги” — це про нашу любов до України, про те, як ми хочемо поєднати благодійність та український бізнес, про те, як ми хочемо з’єднати українське вино та локальний продукт.

Таким чином ми можемо випікати в місяць 960 кілограмів здоби — хліба, булок, печива. На день випікаємо 90 буханок хліба, 32 кілограми макового пирога та інших смаколиків. Наші військові потребують харчів тривалого зберігання, тому ми вирішили робити для них енергетичні батончики”, – розповідає Анна Джиджора, директор готелю «Швейцарський» та ресторану «Валентино» і Михайло Шевелюк, менеджер готелю «Швейцарський», ресторану «Валентино». Ми як ресторатори, як готельєри, як лідери, як українці маємо створювати такі проєкти заради допомоги тим, хто її потребує».

Наступний такий гастро-вечір буде проводитись 21 жовтня в ресторані «Валентино» о 18:30. Талановитий шеф-кухар приготує страви, які пасуватимуть до локальних українських вин. Сомельє ресторану «Валентино» Курако Олег підготував чудові українські вина, які раніше не були представлені в нашій карті вин. Для вечері було розроблено спеціальне меню, де кожна страва мала свою унікальну техніку приготування і поєднується з обраним до них вином.

Q96ebtTgpYxiHTGz7ToigdI1ECjbvYS3hMnR4Cq084clD1CKTVCT2oHxsVShNsHmg7oGWzoFbA0uuAhDfYkmNy0WB0uPkaaqjA8dVeX9v-LbGO0GnVTXV-MdrgbgIPkwkIm-aKQuHfdHWQrpWl5Ak6_FfYOlE_hqB3jvsuLq-YR0FIbuWQXnwyaHv4RlwcCNi3cX6g

Гості вечора смакуватимуть поєднання тартару з лосося з вином Blaufrankisch (Chateau Chizay), Телятину «Оссо-Буко» з Beykush Winery (Artania Reserve).

Під час вечора скрипаль виконуватиме українські хіти з репертуару «Українські мотиви».

Одним з найважливіших благодійних моментів гастро-вечері стане аукціон картин.

Боротьба об’єднує!

Перемога — об’єднує!

Дата: 21 жовтня п`ятниця
Початок: 18:30
Вартість: 1100 грн.

Адреса заходу: м. Львів, вул. Нижанківського, 20 (ресторан «Валентино»)

Детальну інформацію про благодійний гастро-вечір для перемоги шукайте на сайті за посиланням, в Instagram , Facebook, у вайбер-каналі закладу або звертайтеся на пошту swisshotellviv@gmail.com . Також забронювати квиток в ресторані «Валентино» на гастро-вечір можна:
+380972356777
+380322356766

Поділитись: