Where can I eat strudel in Lviv?

Де можна поїсти штруделя в місті Львів?

Фірмовий десерт власників готелю “Швейцарський” та ресторану “Валентино” з кінця 19 ст. – знаменитий вишневий Штрудель.
Штрудель – це один з найпопулярніших десертів у світі, розповідає су-шеф ресторану у Львові. Він складається з дуже тонкого тіста, в яке загортають начинку. Завдяки цьому штрудель і отримав назву, яка дослівно перекладається як водоверть.
Традиційно тісто готують з води, масла і борошна з високим вмістом клейковини. Заміс і витягування тіста вручну вимагають чималих зусиль.
У Відні говорили: «Сумлінний пекар витягує тісто настільки тонко, що може читати крізь нього любовні листи для своєї дівчини». Саме через це вважали, що тільки закоханий кондитер може зробити найсмачніший штрудель. Кондитери в ресторані “Валентино” настільки закохані в своїх гостей, що в них виходять шедевральні штруделі. Запрошуємо скуштувати цей десерт, адже ми не обманюємо!
Напевно, кожен хоч раз у житті чув знамениту назву «віденський штрудель». Відень – місце, звідки штрудель розійшовся в усі куточки світу. Але ось що цікаво в столицю Австрії він потрапив як східні солодощі. Араби були першими хто почав готувати десерти на основі дуже тонкого тіста, желе з троянд і апельсинового сиропу. Правда, їх спосіб приготування відрізнявся від сучасного. Пласти з начинкою зверху просто укладали один на одного. Такий підхід до сих пір використовується для приготування пахлави.

В нашому ресторані «Валентино», ми готуємо цей знаменитий десерт по-особливому домашньому рецепту колишніх власників готелю.
Будемо раді бачити Вас, щоб приготувати для Вас смачний десерт ресторанної подачі у Львові.

Щоб забронювати столик в ресторані в центрі Львова – телефонуйте будь ласка:
• +38 (097) 23 56 777
• +38 (032) 23 56 766

Поділитись: