photo_2022-02-05_19-06-08

Дегустація лікерів у Львові в ресторані “Валентино”

Маємо для Вас хороші новини – 22 лютого в ресторані “Валентино” наш сомельє Олег Курако проведе дегустацію найпопулярніших у світі лікерів.

– Baileys

– Drambuie

– Amaro Montenegro

– Vana Tallinn

– Killepitsch

 

  • Baileys – один із найвідоміших лікерів. Родом він із Ірландії і, хоча як алкогольний напій, досить молодий (виготовляється з 1974 року) став дуже популярним.
  • У Drambuie ніжний золотисто-бурштиновий відтінок. Напій при наливанні в келих схожий за кольором на витриманий пряний віскі.
  • Amaro Montenegro , що складається з 40 рослинних компонентів, збираються з чотирьох континентів. Деякі з них належать Середземномор’ю, такі як коріандр і полин, а також деякі ароматичні рослини, материнка і майоран, з гіркими та солодкими апельсинами, мускатним горіхом, гвоздикою та корицею.
  • Лікер Vana Tallinn є одним із знакових продуктів Естонії, виробляється компанією Liviko безперервно з 1960 року. Пряний аромат лікеру Vana Tallinn походить від ямайського рому, пряних трав, різних спецій з усього світу, апельсинів та лимонів.
  • Killepitsch. Точна рецептура напою – сімейний секрет Бушів. Але компанія дуже пишається складом свого легендарного лікеру, з якого почалася популярність бренду. Відомо, що в рецептурі 98 рослинних інгредієнтів — трави, квіти та ягоди, спеції та прянощі.

 

Подавати лікери будемо зі спеціальним дегустаційним меню, яке ідеально компонує з представленими напоями. Наші шеф-кухар та сомельє ресторану “Valentino” власноруч підбирали меню, а саме:

– ванільне морозиво;

– смородиновий сорбет;

– суміш горіхів;

– штрудель з вишнями;

– штрудель з яблуками;

– малиновий сорбет;

– еспрессо.

 

В наявності лише 12 квитків.

Дата: 22:02.22
Час: 19:00
Вартість: 650 грн.

 

Забронювати квиток можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: