зображення_viber_2021-10-10_16-08-41-412

Дегустація вин для двох у Львові ✔️ Купити в подарунок або забронювати для себе — як в bodo

Ресторан “Валентино”

Винний ресторан “Валентино” – знаходиться в історичному і мальовничому центрі Львова, в старовинному будинку, який відразу надає атмосфери закладу, а в теплу пору року в закладі є літній майданчик, де ви можете посидіти і помилуватися старовинним містом.

Інтер’єр приміщення доповнюють арки, цегляне кладки, полиці з пляшками вина з колекції закладу. Гостям представлений широкий асортимент різних марок європейських вин і міцних напоїв, а до цих вишуканих напоїв являється великий вибір закусок, сирних і м’ясних тарілок мясні і рибні другі блюда.

Що таке дегустація вин?

Дегустація вин – майстер-клас від сомельє, який Вам розповість про усі тонкощі цього вишуканого напою і зробить оцінку якості харчових продуктів органолептичним шляхом – зором, нюхом, смаком. Сомельє – це люди, що мають перевірений і незмінний смак.

Як все проходить?

Щасливчики вирушають у винний ресторан “Валентино”, де сомельє дасть спробувати вина, яке виберуть гості. До напоїв Вам запропонують легкі закуски.

Під час дегустації сомельє розповість про особливості виноградарства, розкриє секрети поєднання смаків і відповість на усі питання.

Після дегустації, Ви начетеся правильно оцінювати колір, аромат, смак і консистенцію вина.

Важливо: запис на майстер-клас – по попередній домовленості.

Що треба узяти з собою?

Відмінний настрій

Забронювати квиток можна за телефонами:

+38 (097) 235-67-77

+38 (032) 235-67-66

Поділитись: