3

КОМПЛЕКСНІ ОБІДИ (БІЗНЕС-ЛАНЧІ) У РЕСТОРАНАХ ЛЬВОВА

Сніданки та бізнес-ланчі

Ресторан у готелі Львів, страви італійської кухні, відпочинок у ресторані Львів

Готель “Швейцарський” запрошує у ресторан “Валентино”, що знаходиться у холі готелю, де Ви скуштуєте апетитні страви італійської та української кухонь і приємно проведете час.

Ресторан з літньою терасою у Львові, відпочинок на літній терасі, винний погріб, панорамна тераса, дитяча кімната, кейтерінг

Ресторан “Валентино” запрошує на святкування весіль, заручин, днів народжень, ювілеїв. Відсвяткуймо разом кращі миті життя!

Бізнес-ланчі у ресторані “Валентино”

Бізнес ланчі

Послуга бізнес-ланчу користується підвищеним попитом у організацій.

В будьякій роботі дорога кожна хвилина, а проведення обіду в компанії колег допоможе оптимізувати час, обгорити за вишуканим столом певні робочі моменти, поділитись досвідом, показати свої професійні знання, тощо.

Крім тоговід корисного і збалансованого харчування безпосередньо залежить здоров’я співробітників і їх працездатністьа також високу продуктивність  роботи компанії.

За організованим бізнес-ланчем колеги можуть поспілкуватися і обговорити справи компанії. Корпоративний обід не тільки дозволяє смачно і корисно пообідатиале і покращує показники роботи фірми. Спільні обіди зближують співробітників, а також підвищують корпоративний дух.

Наш ресторан “Валентино” у місті Львів пропонує Вам великий вибір гарячих стравсалатівзакусок і десертів, які задовільнять навіть найвибагливіші смакові вподобання!

Меню нашого ресторану повністю збалансовано, є все необхідне для повноцінного, поживного обіду.

Для багатьох діловіх людей бізнес-ланч вже давно ставш одним з найпопулярнішіх способів проведення обідньої перерви.
Ресторан «Валентино» запрошує Вас спробувати наші бізнес-ланчі кожного дня з 12.00 до 15.00. Меню бізнес-ланчу включає в себе суп, салат та основну страву.

Також додається хліб, узвар або сік або пляшка води.

Забронювати квиток можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: