biznes-lanch-lviv-de-poisty-kompleksnyi-obid

Куди піти у Львові на бізнес-ланч? Комплексні обіди в центрі Львова. Ресторан “Валентино” гостинно запрошує

Багато працівників, офіси яких розташовані в центральній частині міста Львова шукають де можна смачно, швидко, безпечно пообідати. Ми маємо для Вас відповідь – оберіть бізнес-ланч в ресторані “Валентино”.
Обираючи бізнес-ланчі у Львові, варто вибрати смачний обід за помірну ціну. В ресторані “Валентино” ми готові запропонувати Вам таке обіднє меню з понеділка по п`ятницю з 12:00 до 15:00 за 210 гривень.
Тож, ставлячи собі питання: де можна з’їсти добрий  бізнес-ланч із рибою, м`ясом, італійською пастою. Так-так, тільки в нашому ресторані у Львові готують на комплексний обід традиційні італійські пасти, такі як: Болоньєзе та Карбонара.
Інформація про Бізнес-ланч розміщена в нас на сайті та в соц-мережах. Кожного дня нове меню, що дозволить Вам урізноманітнити свої обідні історії.  Ресторани / Кафе Львова часто пропонують хороші обідні пропозиції, ціни яких можуть бути різними. Ми ж пропонуємо Вам пообідати в ресторані з приємною атмосферою, під звуки італійської фонової музики, насолоджуючись інтер`єром ресторану “Валентино”.
Написавши: Заклади з Бізнес-ланчем в Львові : відгуки, адреса, меню, фото, Ви знайдете багатот різноманітних закладів, які відрізняються локацією, ціною, наповненням меню та найголовніше рівнем сервісу. Ми ж у ресторані “Валентино” завжди дбаємо про безпеку наших гостей, тому готуємо всі страви у всій відповідності до норм та правил приготування інгредієнтів до усіх страв, які подаємо своїм гостям.
Якщо ж перед Вами стоїть питання: Бізнес-ланчі у ресторанах Львова: де можна смачно пообідати? Знайте, ми завжди з любов`ю чекаэмо Вас. Якщо ви плануєте ділову зустріч, краще провести її за обідом. Куди піти у Львові на бізнес-ланч?  Тепер Ви знаєте, де найсмачніші комплексні обіди у місті.
Робочий тиждень у самому розпалі. Аби щодня бути продуктивним та бадьорим, пропонуємо вам бізнес-ланчі в найкращому закладі міста.
Щоб забронювати столик для обіду у Львові – телефонуйте будь ласка нам:
+38 (097) 23 56 777
+38 (032) 23 56 766

Поділитись: