куди ппіти в липні у Львові 2022

Куди піти у Львові в липні 2022 року

Куди піти  у Львові в липні 2022 року

Презентація Нової Книги «ТИ» Олени Дмитрієнко

Дипломований психолог, сексопатолог в навчанні, викладач та міжнародний спікер.

  • Чоловічий погляд на жіночу психологію.
  • Як сильніша половина переживає токсичні стосунки?
  • Дивитися в одному напрямку досить мало, важливо бачити одне й те саме попереду.
  • В стосунках завжди винні двоє.
  • Не допускайте, щоби ваше кодове слово знав хтось третій.

Де: м. Львів, вул. Нижанківського, 20, ресторан «Валентино»;

Коли:  30 липня 2022 року, 11:00

Скільки: вартість вхідного квитка уточнювати в адміністрації ресторану «Валентино».

Контакти: +380972356777

 

FAMILY CONCERTS. ЛЮДИНА-ОРКЕСТР 

Львівська національна філармонія запрошує на сімейний концерт “Людина-оркестр”. Кумедні руханки, знайомство з частинками великого симфонічного оркестру, дотепні жарти… Це все у наймузичнішому місці Львова – у Львівській філармонії.

Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії Сергій Хоровець, дириґент Олег Пригода, ведучий Програма: Бенджамін Бріттен. Путівник по оркестру (Варіації і фуга на теми Генрі Перселла), тв. 34 (1945)   У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена. Вхід для найменших слухачів безкоштовний за умови, що дитина не потребує окремого місця в залі.

Де: вул. Чайковського, 7 Львівська обласна філармонія

Коли:  10 липня 2022, 11:30 – 12:30

Скільки: 120 – 150 грн.

Контакти: +38 (032) 235-81-36

 

ЯРМАРОК КРАФТУ Й АРТУ «І ТЕ, І СЕ» 

У неділю, 10 липня, з 12:00 до 20:00 у Стрийському парку відбудеться ярмарок крафтових товарів і мистецтва «І те, і се»  Захід благодійний, щоб підтримати ЗСУ.

Вхід для відвідувачів – вільний, а от покупки – рекомендовані! Організатори обіцяють чимало відбірного краму — вироби ручної роботи від локальних майстрів, підприємців і митців. Розмаїття красивих і безумовно якісних речей. Для ЗСУ – лише найкраще!  10 липня, неділя 12:00-20:00 Стрийський парк, вул. Самчука, 22. Простір “Русалки place” – новий відпочинковий простір від Street Food So Good. На локації працюватиме точка з кавою. Вхід вільний.

Де: Стрийський парк, вул. Самчука, 22. Простір “Русалки place” – новий відпочинковий простір від Street Food So Good.

Коли:  10 липня, неділя 12:00-20:00

Скільки: Вхід вільний.

 

O.TORVALD 

Їх називають «найфестивальнішим гуртом країни», автори 11-и музичних альбомів, представники України на Євробаченні у 2017 році, невгамовні O.Torvald 10 липня завітають з концертом в укриття на !FESTrepublic.

Де: вул. Старознесенська, 24-26 FESTrepublic

Коли:  10 липня 2022, 18:00 – 20:00

Скільки: 350 грн.

Контакти: +38 067 310 73 86

 

ШВИДКІ ПОБАЧЕННЯ У ЛЬВОВІ 

“Швидкі Побачення у Львові” – вечірка флірту і знайомств, де протягом одного вечора можна познайомитися і приємно провести час у живому спілкуванні з різними цікавими людьми.

Кому підходить:

– для людей із напруженим графіком роботи;

– для тих, хто часто подорожує;

– для тих, в кого завершились попередні стосунки (бажано від 6 місяці перерви), хочеться нових, але не дуже хочеться напружуватися.

Також на учасників чекає гра «Мафія».

Де: Rafinad People Club.

Коли: 3, 10, 17 та 24 липня

Скільки: 350 гривень – жінки, 400 гривень – чоловіки.

 

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ “РОМАНТИЧНИЙ ЛЬВІВ” 

Екскурсія Романтичний Львів наповнена реальними історіями про неймовірної сили кохання, трагічну розплату за нього, попелюшок та королів та багато чого іншого.

Маршрут екскурсії “Львів романтичний” та розповіді, пов’язані з її об’єктами:  

 Пам’ятник львівським Ромео і Джульєтті: італійцеві Ромуальдо Міккеліні та українці Пелагеї – театр Заньковецької та любовний трикутник, в якому опинився фундатор закладу – Оперний театр та скульптура «вагітної» Слави – Вірменський квартал та трагічна доля вірменина Івашка Тишкевича і католички Софії – Кам’яниця Регульовського та розповідь про перетворення простої львівської міщанки-попелюшки у фаворитку польського короля Владислава IV – Кам’яниця Шольц-Вольфовичів та історія про 12 дочок засновника роду – Кам’яниця Убальдіні та смертельний поєдинок за руку і серце прекрасної Вільчківни – Єврейський квартал і перший у Львові дім розпусти – Пам’ятник Л. фон З. Мазоху – завершення екскурсії біля танцювального майданчику для парних танців (за бажанням).

Вхідні квитки: відсутні.

Тривалість: 1 день (з 9:00 до 18:30)

Скільки: 400 грн.

Контакти: +38 067-100-10-32, +38 066-479-00-79, +38 073-41-222-61

Екскурсоводи запрошують:

Почути історії про справжнє кохання між львів’янами (і не тільки) різної національності, віросповідання, соціального статусу та походження; Дізнатися, чому знаменита п’єса «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра була написана (за однією із версій) на основі львівських подій; Побачити першу в світі «вагітну» скульптуру на будівлі львівської опери, пам’ятники закоханим та Л. фон Захер Мазоху, будівлі та квартали, в яких вирували любовні пристрасті, трагедії та щасливі миттєвості.

Екскурсія Романтичний Львів є цікавою для закоханих пар, жіночих корпоративів та, навіть, старшокласників.

 

ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР 

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр запрошує усіх охочих відвідати їхні виставки та подивитись на екзотичних тварин та декоративні рослини. Як повідомляють в Еко-центрі, найбільшою популярністю відвідувачів користується 15-річна мавпа Чіта — любителька нишпорити по кишенях. Також велику увагу дітлахів привертають хамелеон, удав, баран, лама тощо.

В цілому ж зоовиставка зараз налічує понад 130 видів тварин. В основному, це екзотичні тварини. Тут 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів і решта — ссавці. Екскурсії провоять постійно, без вихідних, щоб максимально дати можливість як організованим групам, так і самостійним відвідувачам, побувати в центрі та оглянути зоологічну та ботанічну колекції. Екскурсії відбуваються щодня за попереднім замовленням. Вони безкоштовні. При Центрі також діють гуртки.

Де: вул. Кубанська, 12 Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр

Коли:  01 лютого 2022 – 31 грудня 2023, 10:00 – 18:00

Скільки: безкоштовно.

Контакти: +38 (032) 276-14-19

 

МУЗЕЙ “ПАЛАЦЦО БАНДІНЕЛЛІ” 

Львівський історичний музей запрошує до “Палаццо Бандінеллі”. Кам’яниця Бандінеллі – пам’ятка львівської ренесансної архітектури кінця ХVІ – ХVІІ ст. Архітектор невідомий. Назва походить від прізвища власника будинку другої чверті ХVІІ ст. Роберто Бандінеллі.

Пам’ятка розташована на розі східного боку площі Ринок та вулиці Ставропігійської (пл. Ринок, 2).

В експозиції відділу відтворено житлові інтер’єри характерні для побуту заможних львів’ян 17-18 століть.

До уваги відвідувачів – зал для урочистих прийомів, а також анфілади кімнат, де експонуються зразки меблів, порцелянового та фаянсового посуду, вироби зі скла, килими-шпалери, предмети побуту, а також живописні полотна.

З зали для урочистих прийомів відвідувачі потрапляють до вітальні, галереї парадного портрету, кабінету, їдальні тощо. Серед експонатів – унікальні твори мистецтва, що демонструють високий художній та естетичний рівень митців різних країн Європи.

Окрасою є вишукані меблі ручної роботи 17 – 18 століть, виготовлені на індивідуальне замовлення короля Франції Людовіка XVI ткані шпалери, колекція столового срібла, порцелянові вироби з Китаю та Японії.

Справжньою родзинкою експозиції відділу є інтер’єр кухні, де зібрано зразки старовинного металевого посуду.

Каса працює до 16.30  Вихідний день — середа

Вхідні квитки:

– для дорослих — 50 грн;

– для учнів, студентів та пенсіонерів — 30 грн;

– сімейний квиток — 110 грн (2 дорослих, 2 дітей)

Екскурсійне обслуговування — 100 грн. (до 20 осіб) Тел. +380 32 297 53 67

Де: пл. Ринок, 2 Львівський історичний музей. Відділ “Палаццо Бандінеллі”

Коли:  23 лютого 2022 – 30 червня 2024, 10:00 – 17:30

Скільки: 110 грн.

Контакти: +38 (032) 297-53-67 30

 

ПРОГУЛЯНКА “ПРИГОДИ ЛЬВІВСЬКИХ ЕЛЬФІВ” 

Екскурсія для наймолодших львів’ян та гостей міста. Ельфійка Ія та хлопчик Максим знайомляться під час екскурсії у Чудо поїзді. У ельфійки біда – її брата Індіса викрали злі тролі. Друзі мандрують Львовом на чарівному Чудо поїзді у його пошуках. Під час подорожі Ія розповідає деякі факти з історії старого міста. Біля Оперного театру вони потрапляють у підземне царство тролів, де їх чекають неймовірні пригоди.

Початок екскурсії: площа Ринок, 1 ( головний вхід  в Ратушу). Протяжність маршруту:  10 км. Тривалість екскурсії : 1 год. Вартість квитка: дорослий – 150 грн, дитячий – 85 грн. Тур проводиться українською мовою. Для того, щоб прослухати екскурсію іноземною мовою, Ви можете використати свої навушники або придбати у провідника. Вартість навушників – 20 грн. Розклад: щодня та щопівгодини з 10:00-16:00. Маршрут: пл.Ринок- вул. Підвальна- вул. Б. Хмельницького- пр. Чорновола- пр. Свободи- вул. Гнатюка- вул. Листопадового Чину- вул. Університетська- вул. Словацького- вул. Коперника- пр. Шевченка-вул. Герцена- вул. Кн. Романа- пр. Свободи- пл. Катедральна- пл. Ринок.

Де: пл. Ринок Площа Ринок

Коли:  01 лютого 2022 – 31 липня 2023. 10:00 – 16:00

 

ЕКСКУРСІЯ МУЗЕЄМ “ЛЬВІВ СТАРОДАВНІЙ” 

Музей «Львів Стародавній» запрошує усіх охочих на екскурсії.

 

Дізнайтеся про спадкоємство Королівства Русь;

– Про багатостолітню боротьбу з ордою і Московію;

– про звичаї і цінності нашого народу. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб на вихідних о 15:00 у музеї безкоштовний екскурсійний супровід  експозицією.

Увесь прибуток Музею буде спрямований на підтримку Збройних Сил України. В умовах воєнного стану музей працює з 11:00 до 20:00. Каса музею працює до 19:00.

Музей розташований у підземеллі церкви Преображення ГНІХ. Тому адміністрація наголошує, що у випадку повітряної тривоги приміщення музею є безпечним сховищем не тільки для відвідувачів, а й для усіх, хто опинився поруч із вулицею Краківською, 21.

Реєстрація Запис за телефоном: +38 097 70 82 121

Де: вул. Краківська, 21 Музей Львів Стародавній

Коли:  18 листопада 2021 – 26 липня 2023, 10:00 – 19:00

Скільки: безкоштовно

Контакти: +38 097 708 21 21

 

МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ І ПОБУТУ ІМЕНІ КЛИМЕНТІЯ ШЕПТИЦЬКОГО 

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького – один із найбільших музеїв просто неба у Європі (36 га). Тут відтворено 110 пам’яток народної архітектури. Чи то хата під солом’яною стріхою, чи комора заможного селянина, чи млин, а чи понад столітня школа – кожен об’єкт є унікальним як із погляду зацікавленого фахівця, так і візитера, який хоче ближче пізнати матеріальну та духовну культуру українців. Мандруючи Музеєм, відвідувач потрапляє у своєрідні мікросела із садибами, господарсько-виробничими об’єктами (олійнею, тартаком, пасікою, сукновальнею та ін.), сакральними спорудами (церквами, каплицями), колекція яких, до речі, є найбільшою з-поміж усіх світових.

У Музеї кожен відвідувач зможе здійснити мандрівку як у часі – а заглибиться він, щонайменше, у двохсотлітню історію побутування українців, так і в просторі – всього лиш за кілька годин легким ходом «обійде» майже всю Західну Україну, побуває й на рівнині, й полонині і навіть на гірських рельєфах, ознайомиться із особливостями етнографічних регіонів чи історико-етнографічних груп: Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Буковини, Покуття, Поділля, Закарпаття, Львівщини.

 

Родзинкою останніх років є й те, що скансен працює за концепцією «живого музею»: чи не на кожному об’єкті відбуваються презентації давніх ремесел та майстер класи. Соломоплетіння, ткацтво, витискання олії, ковальство, випікання хліба, гра на народних музичних інструментах – це лише невеличкий перелік атракцій, якими дивують відвідувачів народні майстри та берегині традицій і затишку в Музеї.

Щорічні масові етнографічно-театральні дійства, які відбуваються у Музеї, привертають увагу великої кількості людей (львів’ян і не тільки) та залишають незабутні враження від безпосередньої участі у різдвяних, великодніх, купальських святкуваннях, у міжнародних фестивалях та таємничих нічних екскурсіях.

У музейних фондосховищах зберігається понад 21 тисяча експонатів – це колекції одягу і тканин, меблів, музичних інструментів, кераміки, прикрас, ікон, предметів церковної атрибутики, стародруки, що складає фундаментальну складову для організації тематичних виставок, презентацій, форумів та конференцій. У Музеї постійно діє щонайменше шість виставок, які задовольнять пізнавальний інтерес та естетичний смак будь-кого з відвідувачів.

Музей завжди є відкритим для проведення різноманітних масових заходів (концертів, фестивалів), надає майданчики для відеозйомок, активно долучається до участі у благодійних акціях.

Автентична архітектура та барвисті сезонні краєвиди є привабливими для гостей у будь-яку пору року, а приязнь та професійність працівників Музею не залишать байдужим жодного відвідувача.

Графік роботи: з 10.00 до 18.00

Вартість входу – 70 грн. дорослий, 50 грн. пільговий, діти до 12 років заходять безкоштовно.

Пільговий квиток (учнівський або студентський), можна придбати за наявності відповідних документів).

Де: вул. Чернеча Гора, 1 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

Коли:  01 лютого 2022 – 29 листопада 2023, 10:00 – 18:00

Скільки: 70 грн.

Контакти: +38 (032) 271-21-04 50

 

ОКЕАНАРІУМ У ЛЬВОВІ

Казковий підводний світ, який тепер поруч з львів’янами та гостями міста – це ‘’OCEANARIUM LVIV’’. Океанаріум розташували на трьох поверхах будинку, де облаштували більше двадцяти акваріумів. Зустрічають відвідувачів зелені черепахи, а в найбільшому акваріумі тут мешкає двадцять піврічних акул. Годують їх раз чи двічі на добу, оскільки вони мають найкращий серед риб апетит.

Загалом в океанаріумі мешкає три тисячі різних рибок. Серед “родзинок” – штучна водойма з араваною – рибою, родом з Південної Америки. Вона має давнє походження – ще з часів динозаврів. Цікаво, що вони мають спеціальний міхур, який дозволяє їм підніматися на поверхню води, ковтати повітря і опускатися таким чином вниз.

Розклад роботи:

Понеділок з 10:00 до 17:00 Каса працює до 16:30

Вівторок – П’ятниця з 10:00 до 20:00

Каса працює до 19:30

Субота – Неділя / Святкові дні з 10:00 до 20:30

Каса працює до 20:00

Ціни на вхідний квиток в Океанаріум:

дорослий – 250 грн.

пільговий (при наявності пенсійного посвідчення, посвідчення учасника АТО, та інвалідного посвідчення) – 200 грн. Пільги не надаються у вихідні та у святкові дні.

студентський та підлітковий (14-17 років) – 200 грн, дитячий (3-13 років) – 150 грн, для дітей до 3-х років, дітей з інвалідністю та повних сиріт (до 14 років) – безкоштовно

Екскурсії

англійською мовою – 300 грн

українською мовою – 200 грн

 

ЛЬВІВСЬКИЙ ФЕРМЕРСЬКИЙ ЯРМАРОК 

У суботу, 30 квітня, на площі Ринок запрацює Львівський фермерський ярмарок, на якому десятки фермерів Львівщини продаватимуть свою продукцію Особливість цьогорічного ярмарку – презентація нового рецепту кави, автором якої є чемпіон з приготування напою Вадим Грановський.

«Львів по праву вважається кавовою столицею України, тому шалено приємно, що презентація рецепту Ukrainer-кава відбудеться саме у місті Лева. Ідея створення нового рецепту кави належить студентам Національної академії СБУ, а саму ініціативу її виготовлення підтримав відомий кухар Євген Клопотенко. Тому, щиро запрошуємо гостей Ярмарку скуштувати каву по-українськи та залишити донат на підтримку Збройних сил України» – розповідає керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Тетяна Хабібрахманова. На Львівському фермерському ярмарку відвідувачі зможуть придбати натуральні сири, ковбаси, овочі, ягоди та фрукти, домашні вина, соки, випічку. «Вже третій рік поспіль Львівська міська рада надає майданчик для місцевих фермерів, де вони можуть ділитися досвідом із колегами, презентувати свою продукцію та продавати її покупцю», – додалаТетяна Хабібрахманова. Ярмарок діятиме щосуботи з 10:00 год. і до 16:00 год. Нагадаємо, Львівський фермерський ярмарок вперше запрацював у липні 2020 р. Триватиме ярмарок до середини осені.

30 квiтня 2022 – 30 вересня 2022, 10:00 – 16:00

Де: ФЕСТИВАЛІ пл. Ринок Площа Ринок

Коли:  30 квiтня 2022 – 30 вересня 2022, 10:00 – 16:00

 

ЕКСКУРСІЯ ПІДЗЕМЕЛЛЯМИ ЛЬВІВСЬКОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ 

Команда Львівського музею історії релігії запрошує на тематичні екскурсії про релігійне життя Львова, екскурсії підземеллями музею та розважально-пізнавальні квести для дітей. 1 червня, у День Міжнародний день захисту дітей, екскурсоводи підготували для юних відвідувачів кілька заходів:

1 червня, у День Міжнародний день захисту дітей, екскурсоводи підготували для юних відвідувачів кілька заходів:

1 та 2 червня о 13:00 квест середньовічними підземеллями.

1 червня о 15:00 – пізнавальна “Екскурсія від монаха Мартина Груневега”.

Телефон для попереднього запису: 0677021321 Катерина.

Окрім того, щодня (окрім понеділка) о 14:00 і о 17:00 проходять екскурсії в підземелля.

Оскільки екскурсії відбуваються у час воєнного стану, відвідувачів просять враховувати заходи безпеки:

  • мати з собою документи, що посвідчують особу;
  • НЕ фотографувати навігацію до об’єктів (інформаційні таблички тощо), не використовували позначку геолокації;
  • якщо під час заходів буде оголошена тривога –  слід буде пройти в укриття.

Де: пл. Музейна, 1 Львівський музей історії релігії

Коли:  01 червня 2022 – 01 червня 2023, 10:00 – 18:00

Скільки: 50 грн.

Контакти: +38 (032) 235-60-32, +38 (032) 235 61 00 30

 

 

 

Поділитись: