alfa-jazz-lviv-leopolis-jazz-fest-restoran-valentino

Літній джазовий фестиваль у Львові пройде 24-28 червня 2021 року за новими правилами, але за сформованими за десять років традиціями

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року) – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові (Україна). Забронювати готель у Львові, щоб відвідати фестиваль потрібно заздалегідь. Готель Швейцарський чудово підійде для Вас, адже тут затишно, зручно і так по-домашньому. Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році. Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах у місті, понад 100 000 глядачів, близько 200 акредитованих журналістів ― це історія Leopolis Jazz Fest. The Guardian включив фестиваль в список найкращих фестивалів Європи.

Щоб забронювати номер в готелі у Львові вам потрібно написати або зателефонувати нам і ми підберемо для Вас готель з парковкою у місті Львів. Титульним спонсором фестивалю до 2018 року виступав “Альфа-Банк Україна”, в зв’язку з чим фестиваль носив назву Alfa Jazz Fest. У 2017 році було прийнято рішення про перейменування фестивалю на Leopolis Jazz Fest, що вказує на місце його проведення (Леополіс – одна з стародавніх назв Львова).

Фестиваль традиційно проходить на трьох сценах:

  • Головна сцена в парку ім. Б. Хмельницького —сцена імені Едді Рознера (вхід за квитками)
  • Сцена на центральній площі Львова — площі Ринок (вхід вільний)
  • Сцена в історичній частині міста — подвір’ї палацу Потоцьких (вхід вільний)

 

Забронювати столик можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: