vunnuy-pogreb-u-lvovi-v-restorani

Під час перебування в готельно-ресторанному комплексі “Швейцарський” у Вас буде унікальна можливість відвідати знаменитий винний погріб, збережений з часів Австро-Угорщини

Розташований погреб під готелем, зайти в нього можна через ресторан “Валентино”. Запитавши працівників готелю чи ресторану знайти його Вам буде дуже легко.
Похід у винний погріб стане для Вас приємною дегустацією напоїв з відмінною витримкою. Адже українське виноробство сягає своїм корінням в далеке минуле. Сам погреб був створений ще в XVIII столітті, і ми й досі дотримуємося традицій у зберіганні вина, в чому Ви зможете переконатися особисто.
Відвідувачам пропонується широкий вибір напоїв – витримані вина в пляшках допоможуть поринути в часи могутніх королів і відомих гетьманів, а молоде вино дозволить оцінити сучасне виноробство. Дегустаційний зал ресторану “Валентино” оформлений в незабутньому етнічному стилі, який налаштовує на те, щоб спробувати вино.
Завдяки певним методикам, які ми використовуємо в погребі, Ви завжди можете розраховувати на прохолодне вино, адже там, за природніх умов, весь час підтримується необхідна температура 12-13° C.
Відвідати винний погріб можуть всі бажаючі – проживати в готелі необов’язково. Приходьте до нас, щоб ознайомитися з виноробними традиціями України та світу і сомельє Олег Курако залюбки проведе Вам незабутню дегустацію!

До зустрічі в ресторані «Валентино»!
Щоб забронювати столик для дегустації чи гастро-вечері – телефонуйте будь ласка нам:
+38 (097) 23 56 777
+38 (032) 23 56 766

Поділитись: