valentino_1

Плюси та мінуси публічного освідчення

Багато хлоців мріють освідчитися приголомшливо, яскраво під час якогось заходу (концерту, вистави, вечері в ресторані). До цих заходів і справді можна зарахувати святкові флешмоби, виступи естрадних виконавців, прогулянки, похід в гори,  і це можна зробити навіть під час сплаву річкою.  Ми розповімо що треба знати і врахувати коли ви вже намірились зробити публічне освідчення.

Розповімо з боку команди ресторану, в якому освідчення відбувається мало не щодня.

Плюси:
1. Ваше освідчення однозначно запамятається. Кохана буде згадувати цю подію довго і будьте певні, що вона обовязково поділиться враженням зі всіма близькими і сімєю. Ми певні, що ваше щастя буде чекати з нетерпінням фото та відео від фотографа та відеооператора, щоб поділитися цими враженнями з підписниками в Instagram та TikTok, а також з друзями та колегами у Facebook.
2. Емоції, щастя, які кохана відчує в момент освідчення не зрівняються взагалі ні з чим в житті.   Ми нерідко бачили сльози, що бриніли на очах в дівчат, вони казали “Це неймовіірно…Я не вірю… “, і звісно ж чули заповітне “Так”.
3. Подруги Вашої коханої точно легка заздритимуть, по-доброму звісно, такому освідченню. А ще, вони  розповідатимуть своїм хлопцям про цю пригоду.. “як це було круто і що, вони теж про таке мріють”. Ви станете прикладом, ідеалом, яким Ваша наречена пишатиметься.
4. Дуже часто, коли під час вечері в нашому ресторані “Валентино” хлопці освідчувались, усі без вийнятку гості щиро вболівали за закоханих, вони створювали бурхливі овації, гучні оплески,  і коли нарешті вона говорила “Так” ці опплески та вигуки ставали ще гучнішими та виразнішими.
5. Чи Ви будете хвилюватись? Звісно будете! Адже це найвідповідальніша мить Вашого життя. Одне ми знаємо точно – Ви впораєтесь, і ми в цьому Вам обов`язково допоможемо.

Мінуси:
1. Це може стати несподіванкою. Ваша дівчина, мабуть, не очікуватиме, що саме в цей день Ви освідчитесь їй в коханні. Були такі випадки. коли дівчата говорили своїм хлопцям : “чому ти не сказав, я б зачіску зробила”, чи “Я вдянула б цю нову сукню, яку нещодавно придбала”.
2. Можливо Ваша кохана мріє про вишукане оформлення, а не публічне освідчення? Якщо Ви не вгадаєте її побажань, вона може не так зрадіти.
3. Дівчина може себе не дуже комфортно почувати при великій кількості людей.
4. Часто хлопці зважуються на такий крок, коли вони посварились з дівчиною. Не варто робити освідчення, коли у Вас не все гаразд в стосунках.

Пам`ятайте, команда ресторану “Валентино” завжди готова прийти Вам на зустріч та допомогти втілити саме те ваше бачення освідчеення, про яке Ви з коханою розповідатимете своїм дітям та внукам. Ресторан “Валентино” єднає серця.

Забронювати столик у ресторані “Валентино” можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: