Великдень у Львові в готелі «Швейцарський»

Світле Христове Воскресіння – найбільше християнське свято. Великдень у Львові в готелі «Швейцарський»

«Христос Воскрес!» та «Воістину воскрес!» – буде чутися звідусіль у відповідь, і незнайомі люди в цю мить стають добрими знайомими і хорошими друзями. Мить єднання, мить відкритих воріт до неба, мить, коли приходить найчіткіше усвідомлення того, що ти на цій землі – людина, подоба Божа, найвище на землі створіння, і що твоє життя – таки вічне, бо це щойно довів Христос, відкривши земній людині ворота до небес.

У Львові традиційно цей день називають Великоднем. Великий день Христового Воскресіння, який у всьому світі символізує перемогу добрим над злим, світлом над тьмою. Усі християни у Львові готуються до свята Великодня 7 тижнів – стільки триває Великий Піст.

За святковим столом родина збирається, відразу повернувшись з церкви. Намагаються приїздити звідусіль до батьків, до найрідніших. Кожна родина має свої звичаї, які йдуть від діда-прадіда, у кожної родини свої святкові історії. Світлий день Великодня зміцнює їхні корені, занотовує історії для нащадків, об’єднує родину, а відтак – країну. А звичаї – вони в кожного різні, у кожного мають право на життя. “По вірі вашій та й буде вам!” – говориться у церковних літописах.

Ми пропонуємо Вам, дорогі гості зупинитися у найбільш зручному та затишному сімейному готелі Львова – готелі «Швейцарський», який знаходиться в центрі міста, звідки на площу Ринок та міську ратушу а також пам`ятник королю Данилу Галицькому, церкву св. Андрія можна глянути з вікна.

Наша команда створить Вам незабутню атмосферу свята, а в ресторані «Валентино» чекатиме святковий Великодній сніданок.

Поділитись: