Вино De Stefani, Pinot Grigio, Veneto IGT

Вино De Stefani, Pinot Grigio, Veneto IGT

Блідо-солом’яний колір з легким мідним відблиском.

Старі лози, що ростуть на глиняних грунтах в 10 км від
Адріатичного моря, та 50 км від Доломітових Альп.

Ніжний аромат квітів, що підкреслений відтінком тропічних фруктів приверне увагу поціновувачів, а нотки підсмаженого мигдалю у післясмаку довершать загальне враження від вина. Чудово пасує до холодних закусок, та рибних страв.

De Stefani, Pinot Grigio — вино приголомшливою інтенсивності, що підкорює ніжним, але багатим ароматом і широким, наполегливим смаком. Компанія Де Стефані вирощує Піно Гріджіо вже більше 50 років. Виноградники розбиті на глинистих ґрунтах недалеко від моря і гір і мають хорошу вентиляцію. Урожай збирають у вересні, коли виноград повністю дозрів і має хороший рівень кислотності. Збір відбувається вручну, після чого отриманий врожай відокремлюють від гребенів і дроблять. Відбувається короткий контакт соку з шкіркою винограду, що надає вину насичений смак і аромат. Потім сусло поміщається в ємності з нержавіючої сталі, де відбувається процес бродіння при контрольованій температурі. Дозріває вино на дріжджовому осаді в цих же ємностях протягом декількох місяців. Регулярний баттонаж при витримці підвищує щільність і гладкість вина.

Ось уже четверте покоління італійської сім’ї Де Стефані з великою любов’ю і захопленням займається культивацією виноградних лоз і виробляє чудові вина. Вина від Де Стефані можна знайти у всіх найбільш значущих винних гідів Італії, таких як: “Gambero Rosso-Slow Food “,”Italian Sommelier Association “,”Veronelli”,”Espresso” і “Luca Maroni “. Вина імпортуються різними компаніями, що працюють з кращими ресторанами, готелями і бутиками в більш ніж 20 країнах світу на чотирьох континентах. Чудово пасує до холодних закусок, та рибних страв.

В нашому ресторані «Валентино» Ви маєте можливість скуштувати це вино в автентичному винному погребі з гастрономічним супроводом в присутності сомельє: Владислава Ялози чи Олега Курако.

Поділитись: