osin

Як і де провести осінній вечір з коханою?

Коли настає осінь – пора, коли на вулиці все частіше можна зустріти дощі, а в прохолодні ранки та вечори все частіше хочеться вкритись теплим коциком, тримаючи в руках гарячий глінтвейн і кохану людину поруч.

Це й не дивно, адже ви прийшли втомлені після роботи, і бажання робити щось, окрім як подивитися разом фільм, немає. Особливо, якщо осіння погода не дозволяє поїхати на природу.
Тож, перш ніж обрати гаджети, або екран телевізора, давайте подивимося, як можна цікаво провести вечір.

  • Спільне приготування вечері. Саме за цим заняттям можна чудово розговоритись, обмінятися враженнями про день, спланувати вихідні та просто насолоджуватися процесом. Або ж, якщо ви не маєте настрою готувати самостійно – замовте страви з ресторану Валентино у Львові, а тим часом готуйтесь переглядати улюблений фільм.
  • Влаштувати вечір танців. Навіть, якщо ви твердо переконані, що позбавлені почуття ритму і пластики, не полінуйтеся і знайдіть у всій різноманітності стилів саме той, під який ваше тіло саме просить танцю. Це ж так чудово, коли ваші тіла рухаються в одному ритмі танцю, і ви розділяєте хороший настрій з другою половинкою.
  • Прогулянка – ідеальний варіант провести вечір удвох: головне – одягнутись тепліше і вибрати маршрут на свій смак. Можете побдувати його вулицею Князя Романа, 20, де знаходиться історична будівля готелю “Швейцарський”, який за легендою відкрили швейцарець та львівянка. Святкова та романтична атмосфера цього готелю занурить Вас в романтичні спогади. Якщо Ви вже  тут, то обов`язково завітати в ресторан Валентино, де панує затишок та романтична атмосфера, а на вихідних лунають чарівні звуки скрипки, саксофону, гітари. Його ви можете або скласти самі, або підібрати варіант з безлічі цікавих екскурсій – історичних або романтичних, піших або велосипедних. Ви будете здивовані, як багато нових місць відкриєте в рідному місті.
  • Фотосесія. Хто вважає, що фотосесії потрібні тільки для особливих подій? Навпаки, це необхідно робити для того, щоб просто цікаво провести час разом, адже процес вибору локації, образів та свого неповторного стилю захоплює! Зробити фотосесію можна в номерах готелю Швейцарський або на панорамній терасі цього готелю. Окрім позитивних емоцій, які ви відчуватимите під час фотосесії, у вас залишаться неповторні фото на згадку.
Пропонуємо провести цей осінній вечір неділі максимально затишно!
Обирайте улюблені страви в ресторані Валентино та влаштовуйте вдома вечір кіно🎞
☝🏻Ми підготували для вас список найкращих фільмів для осені:
✔️Дюплекс (2003)
✔️Гордість та упередження (2005)
✔️Осінь в Нью-Йорку (2000)
✔️Дім біля озера (2006)
✔️Уявне кохання (2010)
Забронювати столик в ресторані “Валентино” можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: