sert1

Як освідчитися креативно?

У Вас є кохана людина. І Ви вже внутрішньо дозріли створити зі своєї парою сім’ю. Ви готові зробити пропозицію або задумалися про це, оскільки Ви на цій сторінці.

І перед тим, як освідчитись, залишилося відповісти на питання:

Коли?
Де?
ЯК ЦЕ станеться?
Ви, напевно, зараз вивчаєте, як це роблять інші. Різні люди обирають різні способи.

 

Ми рекомендуємо створити індивідуальну ідею-задумку саме для вашої пари:
♥ Орендуйте романтичну локаці і креативне оформлення столика
♥ На вибір: шоу-програма / виступ професійних танцюристів / квест
♥ Професійна фотозйомка
♥ Романтична вечеря
♥ Квіти для коханої
♥ Листи-загадки для коханої
♥ Допомога в написанні листа для коханої, бронювання всіх послуг, домовленості з підрядниками, деталі по сценарію та координація освідчення

Одні йдуть найлегшим шляхом, просто вимовивши «Ти вийдеш за мене?» Або «Давай одружимося!». А якщо зекономити на обручці, то цей найлегший спосіб буде і найдешевшим.

Бюджетний варіант – витратитись на щось зовсім недороге і практичне. «Виходь за мене?» просто пишуть на упаковці як можуть чи креативно за допомогою шеф кухаря на самій іжі, або каліграфічно соусом на тарілці. У кондитера замовляють десерт з написом. Записки ховають в печиві, в упаковці з ласощами чи фруктами, в букеті квітів, цукерок. Обручку приховують у їжі чи в келихі з ігристим (ми не рекомендуємо це робити, бо існує вірогідність “з”їсти” чи “випити” обручку та вечір закінчити в кареті швидкої).

Коли Ви закохані, дуже важко мислити і міркувати розсудливо. Легко зробити дурість, іноді і непоправну.

Легко поставити себе і свою кохану людину в незручне становище, не продумавши усього освідчення до деталей:

  • ідея, місце, музика (її наявність або відсутність);
  • учасники / спільники Вашого сюрпризу (видимі і «невидимі»);
  • декор, реквізит;
  • відео та фотозйомка і т.д. і т.п…

Всі ці складові впливають на атмосферу і на кульмінацію події, якою є сама відповідь. Прикладів, як роблять пропозицію в мережі 1 000 000. І найбільше переглядів мають відео, коли щось пішло не так. Спочатку або в процесі. Не думаємо, що їх герої свідомо хотіли все зіпсувати. Всі ці складові впливають на атмосферу і на кульмінацію події, якою є сама відповідь. Прикладів, як роблять пропозицію в мережі 1 000 000. І найбільше переглядів мають відео, коли щось пішло не так. Спочатку або в процесі. Не думаємо, що їх герої свідомо хотіли все зіпсувати.

Що вам потрібно
ДЛЯ ПРИГОЛОМШЛИВОГО ОСВІДЧЕННЯ?

Допомога професійних спільників.
Чи замислювалися Ви про те, що за ефектними сценами у фільмах, в шоу, в рекламних роликах, стоїть робота цілої професійної команди, що складається з сценаристів, акторів, режисерів, відеооператорів, каскадерів, технічної підтримки і т.д. і т.п…

Хочете освідчення зробити ідеально з першого дубля? Тоді Вам потрібні помічники – команда для професійного втілення Вашої Пропозиції.
Ми запропонуємо або розробимо разом з Вами, під Вашу пару, найоптимальніший і найвлучніший сценарій Вашого освідчення.

Можна як у фільмі – зворушливо і романтично, а можна в стилі екшн (action). Гра квест? Розіграш або просто приємний сюрприз? Публічно або наодинці? У повітрі або під водою? У замку або на даху? У Києві, в Україні чи закордоном? Ми порекомендуємо Вам тих, хто допоможе організувати ідеальне освідчення.

Варіантів, дійсно, необмежено божевільна кількість. Ми підберемо для Вас оптимальний, під Ваші побажання, під Вашу пару і під Ваш бюджет. Наша команда організує Ваше освідчення на професійному рівні.

Забронювати столик в ресторані “Валентино” або оспілкуватись з менеджером, який організує неймовірне освідчення можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: