r_MG_8701

Як підготуватися до освідчення ?

Як підготуватися до освідчення?

Зробити пропозицію руки і серця – серйозний і один з найбільш важливих моментів у відносинах а також відповідальний крок для будь-якого чоловіка . Освідчення в коханні та пропозиція руки і серця  – це дві найбільш романтичні моменти, які найбільше запам’ятовуються як чоловікам, так і жінкам,  після яких починаються спільні взаємини. Після цього  “Я” змінюється на “Ми” і всі настуні миті в житті Ви будете переживати разом та спільно розділяти цю участь .

Багатьом молодим людям буває непросто освідчитися в коханні своїй дівчині. Це можливо, пов’язано зі страхом, що тобі відмовлять, зайвою скромністю або невдачею чи неуспішними стосунками в минулому. Комана ресторану “Валентино” допоможе Вам у цьому! Момент, безумовно, найпрекрасніший, але в той же час і найважчий, адже так потрібно вміти знайти важливі слова, впоратися з хвилюванням, вибрати відповідний час і обстановку, щоб обраниця сказала заповітне “Так”.  Звичайно, хочеться, щоб все пройшло ідеально.

Ресторан “Валентино” пропонує готовий сценарій для оригінального освідчення в коханні. Це буде справжнім святом Ваших взаємних почуттів. Ми з радістю врахуємо всі Ваші задуми та побажання і доповнимо їх своїми рекомендаціями. Організація незвичайного зізнання в коханні, оригінальної пропозиції руки і серця, а також інших різноманітних романтичних заходів та свят – це одна з основних напрямків роботи нашого реесторану, що працює у Львові.

Наша команда рестораторів та готельєрів допоможе Вам зробити це оригінально, ефектно і романтично. Ми впевнені, що освідчення в коханні має бути унікальним та особливим для кожного з Вас! Разом з Вами ми можемо розробити індивідуальний план Вашого романтичного освідчення, всю організаційну частину ми візьмемо на себе, а Вам залишиться найважливіше – вимовити заповітне “Кохана, ти вийдеш за мене?”! Ми допоможемо Вам організувати найромантичніше освідчення в своїх щирих почуттях, тому що дуже трепетно і відповідально ставимося до своєї справи.  Ви також завжди можете самі запропонувати свою будь-яку, навіть найбільш неймовірну ідею і бути впевненим в тому, що ми реалізуємо її найкращим чином. Ми в будь-якому разі готові прийти до Вас на допомогу і виконати навіть нестандартні ідеї і побажання. Спеціально для вас: – ми допоможемо організувати пропозицію руки і серця або освідчення в любові так, що Ваша половинка не стримає сльози щастя і гарантовано відповість заповітне «Так»; – влаштуємо Вашій обраниці незабутній сюрприз; – організуємо нестандартну романтичну вечерю і багато іншого!  Подаруйте своїй коханій людині казку – зверніться в ресторан “Валентино” для організації романтичного побачення, і Ви не пошкодуєте про свій вибір! Ми ж з радістю допоможемо отримати найбільш яскраві і приємні моменти, які Ви будете згадувати з теплотою навіть через багато-багато років.

Як ми працюємо:

– Зателефонуйте нам і розкажіть про свою ідею;

– Готуємо разом з Вами план Вашого освідчення;

– Уточнюємо усі деталі;

– Втілюємо в життя Ваш  хвилючий момент;

Ресторан “Валентино” – там де живе любов!

Ресторан “Валентино”- пише історію Вашого кохання!

Ресторан “Валентино” – дім де живе Амур!

Забронювати столик в ресторані “Валентино” можна за телефонами:
+38 (097) 235-67-77
+38 (032) 235-67-66

Поділитись: